Home Argëtim Linda Morina vjen me një lëngë për Albin Kurtin, dëgjojeni çfarë thotë...

Linda Morina vjen me një lëngë për Albin Kurtin, dëgjojeni çfarë thotë për Hashim Thaçin (VIDEO)

Linda Morina është personazhi pothuajse më i njohur në vend dhe pas çdo ndodhie në vend ajo qet një nga një këngë.

Ajo vazhdon të mbetët personazhi më atraktiv i rrjeteve sociale, nuk e ka ndërmend të ndalet.

Linda vazhdon të jetë sa qesharake, aq edhe karakteristike me postimet e saj.

Ajo para pak çastesh ka publikuar një këngë duke komentuar protestat e djeshme nga Lëvizja vetëvendosje.

Linda këtë këngë ia kushtuar Albin Kurtit duke i dhënë kritika të mëdha dhe në anën tjetër duke e mbështetur Hashim Thaçin.
Për më tepër dëgjojeni vetë këngën nga Linda Morina.

Loading...