Home Sport MOMENTI KUR MCGREGOR KISHTE SULMUAR AUTOBUSIN E KHABIBIT, JA PAMJET (VIDEO)

MOMENTI KUR MCGREGOR KISHTE SULMUAR AUTOBUSIN E KHABIBIT, JA PAMJET (VIDEO)

Para se të përballeshin Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor, kishte ndodhur një përleshje mes tyre.

Boksieri irlandez kishte sulmuar autobusin e rusit me stafin e tij, duke e nxitur edhe më shumë urrejtjen mes të dyja kampeve, përcjell “lajmi.net”.

McGregori nuk kishte hezituar që të gjuaj gjësende të forta në drejtim të autobusit të Khabib, por që kjo iu kthye sot në mëngjes.

Khabib e ka fituar duelin ndaj irlandezit, duke e detyruar që ta dorëzoj meçin.

Më poshtë mund të shikoni videon se si McGregor e kishte sulmuar autobusin e Khabibit.

Loading...