Home Sport Shokuese/ Boksieri bie pa ndjenja dhe më pas gjen vdekjen, kundërshtari feston...

Shokuese/ Boksieri bie pa ndjenja dhe më pas gjen vdekjen, kundërshtari feston fitoren (Video)

Një ndeshje boksi e zhvilluar në Tajlandë ka përfunduar në tragjedi, njofton Syri.net.

Crtistian Dagio, një boksier 49-vjeçar nuk e ka përballuar dot duelin me kundërshtarin e tij, teksa pasi ka rënë në tapet pa ndjenja ka ndërruar jetë pasi u transportua me urgjencë në spital.

Kundërshtari i është gëzuar fitores në duelit, por pa e ditur se çfarë do t’i ndodhte më pas 49-vjeçarit.

Loading...