Home Argëtim Alban Skënderaj sjell bashkëpunimin e ri (Video)

Alban Skënderaj sjell bashkëpunimin e ri (Video)

Është lançuar bashkëpunimi më i ri muzikor ndërmjet Alban Skënderajt dhe reperit 2 Ton.
Projektin e ri e kishte paralajmëruar Arton Avdyli para disa ditësh, ndërsa tashmë është publikuar me videoklip.“Drejt në zemër” është titulli i këngës më të re, prapa të cilës qëndron Lorenc Aliaj. Tekstin e kanë shkruar dy këngëtarët.
Ndërsa për anën vizuale është kujdesur Talelli Production që e ka xhiruar videon muzikore.

Loading...