Home Argëtim Alexandra Cane tregon asetet (FOTO+VIDEO)

Alexandra Cane tregon asetet (FOTO+VIDEO)

Alexandra Cane, ka treguar figurën e saj të jashtëzakonshme në bikine të zeza…disa ditë para se të lansohet edicioni i pestë e serisë “Love Island”.

Ajo mori famë pikërisht nga seritë e Love Island më 2018, duke u bërë një vajzë idol për shkak se nuk vuante nga komplekset si dhe shkëlqente brenda shtëpisë.

Ylli i emisioneve reality ka treguar format e saj sensacionale, derisa fotografitë ishin nga pushimet e saj të fundit në Abu Dhabi dhe vijnë për fansat e saj disa ditë para se të fillojë sezoni i ri i Love Island.

Loading...