Home Argëtim Foto/5 vjet martesë, Kim Kardashian poston momentet e papublikuara më parë

Foto/5 vjet martesë, Kim Kardashian poston momentet e papublikuara më parë

Ylli televiziv Kim Kardashian dhe këngëtari Kanye West festojnë ditën e sotme 5-vjetorin e lidhjes së tyre në martesë.

Kim ka postuar në rrjete sociale një seri fotosh të papublikuara më parë nga kjo dasëm, për të cilën siç shprehet ajo ka kujtime të paharrueshme.

Ceremonia u zhvillua në Itali 5 vjet më parë dhe në dasmën e tyre ka kënduar këngëtari i njohur italian Andrea Bocelli.

Aktualisht çifti sot janë prindër të 4 fëmijëve dy djem dhe dy vajza dhe duket se marrëdhënia e tyre vijon e fortë si vite më parë./Opinion.al/

Loading...