Home Argëtim FOTOT: “Il dolce Lul” përballë “Edit të Netës” në raundin e shtatë

FOTOT: “Il dolce Lul” përballë “Edit të Netës” në raundin e shtatë

Opozita ka paralajmëruar e të dielën, do të zhvillojë një tjetër protestë të madhe, për të rrëzuar Edi Ramën.

Kjo është protesta e shtatë që opozita e premton këtë gjë, por deri më tani, nuk ka ndodhur ajo që është thënë.

Ndaj dhe rrjeti ka filluar të ironizojë përbetimet për largimin e Ramës.(TemA)

Loading...