Home Bota FOTOT: Ish e dashura misterioze e Vladimir Putin lind binjakë

FOTOT: Ish e dashura misterioze e Vladimir Putin lind binjakë

Alina Kabaeva, e cila raportohet se është partnerja prej shumë kohësh e Vladimir Putin, ka lindur kohët e fundit binjakë.

Asnjëherë nuk ka pasur konfirmim nga fituesja e medaljes së artë në Lojërat Olimpike. Ndërsa Kremlini kurrë nuk diskuton mbi jetën private të presidentit të divorcuar.

Një burim pranë ish-gjimnastes 36-vjeçarja, që pretendohet se ka një familje të fshehtë me Putin, tha: “Ne nuk komentojnë thashethemet.”

I gjithë kati i katërt, zona VIP, në spitalin Kulakov Research Centre for Obstetrics, Gynaecology and Perinatology u pastrua këtë muaj për të akomoduar Kabaeva dhe presidentin.

Gazeta e madhe ruse, Moskovsky Komsomolets, publikoi historinë në faqen e saj të internetit për ta fshirë atë papritur.

Por lajmet shpërthyen në internet me dni.ru që shkruan: “Alina Kabaeva lindi binjakë dhe zhduket”.

Sergei Kanev, një gazetar investigativ pranë shërbimeve të inteligjencës ruse, njoftoi se ajo lindi dy djemtë me prerje cezariane.

Loading...