Home Argëtim FOTOT: Njihuni me bukuoshen shqiptare që përfaqëson Australinë dhe që ka “çmendur”...

FOTOT: Njihuni me bukuoshen shqiptare që përfaqëson Australinë dhe që ka “çmendur” rrjetin me fizkun e saj

Ajo quhet Klea dhe do të përfaqësojë Australinë në “Miss Wolrd”.

Por, Klea është me origjinë shqiptare dhe nuk e harron kurrë origjinën e saj.

Shpesh ajo udhëton në Shqipëri dhe nuk nguron të shfaqë simbolet shqiptare në rrjetet sociale.

Klea ka edhe një motër binjake dhe ka tërhequr vëmendjen për bukurinë dhe fizikun e saj, pasi përveçse është shumë simpatike, është edhe elegante dhe e gjatë.

Fotot e mëposhtme e tregojnë më së miri këtë gjë.(TemA)

Loading...