Home Argëtim Historia e Erminias, 63-vjeçarja dashurohet me një të ri nga Kenia (Foto)

Historia e Erminias, 63-vjeçarja dashurohet me një të ri nga Kenia (Foto)

Erminia, 63 vjeçe ka treguar dashurinë e saj për Marion,, një djalë 35 vjeç, të cilin e ka njohur në shtator 2018 gjatë pushimeve në Kenia.

Mario jeton në një fshat dhe kërkon të martohet me Erminian, e cila kërkon të shesë gjithçka për të bërë para që të transferohet në Afrikë.

Ka nga ata “ziliqarë” që flasin për turizëm sek*sual dhe që Mario e do Erminian për interes.

“Kanë shkruar gjëra të tmerrshme, unë nuk i kam dhënë asnjë lek Marios, – shpjegon 63-vjeçarja për mediat italiane. – Po transferohem, sepse aty kam gjetur vetveten dhe para së gjithash kam stakuar trurin. Nuk ka të bëjë sek*si…! Se*ksi nuk vjen para çdo gjëje. Mua nuk më intereson sek*si. Mendoni se ne gratë duhet të marrim avionin, të bëjmë dy ditë pushime për të bërë se*ks në Afrikë, ndërsa këtu është plot me budallenj? Mario është shumë i sjellshëm. Ka gjashtë vjet që nuk bëj se*ks…!”.

Loading...