Home Argëtim Miliarderja 21 vjeçare tregon format (FOTO)

Miliarderja 21 vjeçare tregon format (FOTO)

Ajo tërheq vëmendjen e meditove rozë kudo ku shkon.

Dhe Kylie Jenner bërë që të gjithë sytë të ishin tek ajo teksa shkonte për të tua argëtuar me miqtë në Los Angeles.

E veshur me një fustan të shkurtër miliarderja 21 vjeçare dukej mjaft seksi. (TemA)

Loading...