Home Argëtim Modelja ‘tërbon’ rrjetin, tregon pikën e saj të dobët (FOTO)

Modelja ‘tërbon’ rrjetin, tregon pikën e saj të dobët (FOTO)

Ajo është modelja më “in” e momentit dhe që ndiqen nga 1.6 milionë fansa në instagram.

Pika e dobët e Ines Helene është Zlatan Ibrahimoviç dhe prej kohësh është munduar që të joshë sulmuesin suedez.

Si reziston Ibra?!

Loading...