Home Argëtim Rrjeti në “flakë”, modelja del pa… (FOTO+VIDEO)

Rrjeti në “flakë”, modelja del pa… (FOTO+VIDEO)

Anastasiya Kvitko konsiderohet si rivalja më e fortë e Kim Kardashian dhe krenohet për linjat e saj trupore.

Anastasiya Kvitko ka publikuar një fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram. Në foton e publikuar ajo shfaqet e veshur me të bardha dhe pa reçipeta,

Ndërkohë, në një foto tjetër bukuroshja ruse, sërish i ka lënë të gjithë pa fjalë, pasi zgjodhi të pozojë në një veshje ekstravagante.

Loading...