Home Argëtim Shpërthyese/Demi Rose tregon format bombastike dhe ka një përgjigje për ata që...

Shpërthyese/Demi Rose tregon format bombastike dhe ka një përgjigje për ata që e kritikojnë

Demi Rose tregoi me krenari format e saj bombastike e veshur me një pale bini të vogla, teksa pushon në plazhet e Spanjës.

24-vjeçarja i është përgjigjur akuzave se i është nënshtruar ndërhyrjeve estetike duke postuar disa foto të vjetra ku duket se ka pasur tjetër peshë.

Duke shpjeguar se për një periudhë të gjatë ka pasur një çrregullim me ushqimin, modelja me format e kolme shpjegon se i është dashur një kohë e gjatë rehabilitimi, me një regjim ushqimor strikt dhe një trajner personal për disa vite për të mbërritur në formën që është sot.

Loading...