Home Argëtim Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën e re “Jeta lamsh” (VIDEO)

Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën e re “Jeta lamsh” (VIDEO)

Këngëtari i njohur Sinan Vllasaliu ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga titullohet “Jeta lamsh”, tekstin e së cilës e ka shkruar Ghulo, transmeton Koha.net.

Gjithashtu, muzikën dhe orkestrimin e kësaj kënge e ka bërë Wirusi ndërsa është prodhuar nga Emracom.

Loading...