Home Argëtim Femra me bikini merr vëmendjen pasi ndërpreu ndeshjen finale Tottenham-Liverpool (VIDEO)

Femra me bikini merr vëmendjen pasi ndërpreu ndeshjen finale Tottenham-Liverpool (VIDEO)

Finalja në mes të Tottenham Hotspur dhe Liverpool është ndërprerë për disa minuta.

Një femër me të brendshme ka pushtuar fushën në finalen në mes të Liverpoolit dhe Tottenhamit.

Hyrja e saj me bikini në fushë ka bërë që ndeshje të ndërpritet për pak kohë.

Megjithatë, sigurimi i stadiumit ishte i shpejt duke zënë atë vajzë dhe duke e larguar nga terreni.

Por, këta minuta mjaftuar që ajo të fitojë vëmendjen dhe të bëhet hit në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Loading...