Home Argëtim Publikohet ‘Labyrinth’, kënga e re nga Loredana (VIDEO)

Publikohet ‘Labyrinth’, kënga e re nga Loredana (VIDEO)

Pas paralajmërimeve të shumta Loredan sjell videoklipin e ri ‘Labyrinth’.

Pas ndodhive të fundit emri i Loredana Zefit është përmendur shumë nëpër mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Artistja me prejardhje kosovare ka publikuar këngën e saj më të re të cilën e ka sjellur edhe me klip.

Kënga mban titullin ‘Labyrinth’ dhe është punuar nga Dominik Braz Bittrich, ndërsa teksti është në gjuhën gjermane.

Loading...