Home Argëtim Rina Balaj publikon video nga palestra, vë në fokus linjat trupore (VIDEO)

Rina Balaj publikon video nga palestra, vë në fokus linjat trupore (VIDEO)

Rap-artistja nga Istogu, Rina Balaj është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ndërkohë në llogarinë e saj, Instagram, numëron mbi 400 mijë ndjekës për të cilët publikon imazhe dhe video të llojllojshme.

Këngëtarja Balaj të shumtën e kohës e kalon në palestër dhe nga atje nuk ngurron që të ndajë postime atraktive për fansat e saj. E tillë shfaqet edhe në videon e fundit që ka ndarë me ndjekësit, gjersa vë në pah linjat trupore.

Rina poashtu së shpejti pritet të sjell bashkëpunimin me divën e muzikës shqiptare, Adelina Ismailin.

Dyshja janë duke përpunuar një nga projektet e vjetra të Ismailit por deri më tani nuk kanë zbuluar detaje më të hollësishme.

Përndryshe, “Ilegal” është kënga e fundit që ka publikuar Balaj, projekt ky me mbi nëntë milionë shikime në platformën YouTube.

Loading...