Home Argëtim Shfrenohen zonjat britanike (FOTO)

Shfrenohen zonjat britanike (FOTO)

Në Epsom, Angli, dje ishte “Dita e Zonjave” dhe festa është e gjitha për ato, megjithëse nuk mungojnë edhe burrat.

Gratë kanë veshur fustanet e tyre më të mira, kapelet më madhështore dhe u mblodhën në këtë pistë garash për kuaj, për një ditë festive dhe të “çmendur”.

Shumë prej tyre filluan të festonin me disa gota shampanje dhe pije të tjera, ndërsa për zonjat do të ketë edhe çmime për ato që janë veshur më me stil.

Loading...