Home Aktualitet Vjen ‘bomba’ e BILD: Përgjimet e Dakos me Astrit Avdylajn në blerjen...

Vjen ‘bomba’ e BILD: Përgjimet e Dakos me Astrit Avdylajn në blerjen e votave (VIDEO)

Ashtu siç kishte paralajmëruar gazetari Piter Tide, prestigjiozja “Bild” ka publikuar përgjimet mes Astrit Avdyllajt të grupit të Shijakut dhe Vangjush Dakos.

Nga përgjimet tregohet afërsia mes tyre dhe në një moment, Astrit Avdylaj i përmend Dakos emrin e Edi Ramës.

Shikoni videon:

Loading...