Home Argëtim Kush janë hitet verore që po bëjnë namin këtë sezon? (VIDEO)

Kush janë hitet verore që po bëjnë namin këtë sezon? (VIDEO)

Suksesi i këngëve ritmike, gjatë sezionit të verës është i padiskutueshëm. Ndaj, në treg janë publikuar dhjetëra të tilla. Por jo të gjitha janë pritur njësoj. Ka një listë me këngë të cilat, i dëgjon kudo. Ja kush janë hitet e kësaj vere që duhet t’i dëgjoni patjetër, madje me volum të lartë./L.F-dritare.net

Aurela Gaçe dhe Genc Prelvukaj-Adrenalinë

Elvana Gjata dhe Capital T-Fustani

Ronela Hajati-Lage

Ledri Vula-Mem

Dafina Zeqiri-Desole Por Favor

Ylli Limani- Nuk po kalojka

Tayna-Caliente

Majk, Geasy, Onat- Vamos

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani-Duam

Kida dhe Ermal Fejzullahu-Telat

Luana Vjollca-Moj bjondinë me sytë e zi

Loading...
Previous articleANALIZA: Gara e demokratëve dhe hendeku ekonomik në SHBA
Next articleVideo/Zjarr në plazh, njerëzit futen në det, shpëtohen me helikopter