Home Lajmet kryesore Monika Kryemadhi: Isha me kancer, por shpëtova falë ndërhyrjes në Itali

Monika Kryemadhi: Isha me kancer, por shpëtova falë ndërhyrjes në Itali

Në një prej protestave të opozitës, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi mungoi për shkak të një ndërhyrje që ajo ka kryer jashtë vendit.

Ditën e sotme e qenë prezente në studion e emisionit “Kjo Javë” Kryemadhi ka pranuar se ka pasur kancer në qafën e mitrës.

Sipas Kryemadhit, ky operacion ka kushtuar 6500 euro dhe kjo është një kosto tre herë më pak se në Shqipëri theksoi ajo.

“I bëj thirrje të gjitha vajzave të bëjnë kujdes nga kanceri në qafën e mitrës.

Në Europë është zero rreziku sepse shëndetësia nuk është të shërosh, por të parandalosh.

Ndërsa këtu shëndetësia është koncesion. Operacioni jashtë më ka kushtuar tre herë më pak në Shqipëri, 6500 euro”, tha Kryemadhi.

Loading...