Home JETË & STIL Kjo grua vesh pesë palë pantallona, që të mos paguaj shtesë për...

Kjo grua vesh pesë palë pantallona, që të mos paguaj shtesë për valixhen!

Ndoshta dhe juve ju ka ndodhur që në aeroport të paguani para shtesë, sepse bagazhi juaj ka kaluar kufirin e peshës. Por disa në vend që të paguajnë gjejnë zgjidhje të tjera, kreative.

Çfarë të bëni që të mos paguani? Veproni si Gel Rodriguez, një grua e cila ka veshur pesa palë pantallona për të reduktuar peshën e valixhes së saj.

Ajo ishte gati të udhëtonte për në Filipine, kur ajo u informua nga personi që kontrollonte bagazhet se kishte tejkaluar kufirin e peshës, ajo hapi valixhen dhe veshi pesë palë pantallona, për t’i shpëtuar tarifës shtesë.

Për të ndarë historinë e saj ajo ndau foton në rrjete sociale. /E.B-dritare.net

Loading...