Home Lajme Kreu i BESËS: LSDM dhe VMRO po kërkojnë votat e shqiptarëve, por...

Kreu i BESËS: LSDM dhe VMRO po kërkojnë votat e shqiptarëve, por jo edhe t’i përfaqësojnë shqiptarët (VIDEO)

Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami sonte ka qenë i ftuar në emisionin Pressing në T7, përballë gazetarit dhe analistit Berat Buzhala.

Kasami tha partitë maqedone po kërkojnë votat e shqiptarëve, por jo edhe ti përfaqësojnë shqiptarët. Ai fajësoi Zoran Zaevin se po promovon shoqëri vetëm për maqedonasit.

Loading...