Home Lajmet kryesore (VIDEO) Hasanbeg, tre persona në pranga, banorët dalin në rrugë

(VIDEO) Hasanbeg, tre persona në pranga, banorët dalin në rrugë

Në Hasanbeg të Shkupit policia ka prangosur tre persona sepse kanë thyer orën policore, ndërsa banorët janë përgjigjur duke dalë në rrugë për të kërkuar lirimin e tyre dhe në këtë  mënyrë kanë thyer edhe orën policore. Sipas të dhënave të para ata kanë dëmtuar dhe vjedhur barrierat në rrugë që shërbenin për të ulur shpejtësinë e veturave. Ndërkohë turma është shpërndarë para pak minutash.

Loading...
Previous article“Më fal Turqi, më fal Erdogan”, pse u dorëhoq ministri i Brendshëm turk
Next articlePROGNOZA/ Dy mendje franceze për botën pas Corona-s: Ç’do të ndodhë me ekonominë, tregun, gjeopolitikën, globalizimin