Home Argëtim Seks skandal: Futbollisti u zu në vepër dhe i publikohet video në...

Seks skandal: Futbollisti u zu në vepër dhe i publikohet video në YouTube nga burri i të dashurës

Në Rumani ka ndodhur seks skandali i shekullit siç po e quajnë pasi futbollisti i famshëm rumun Ciprian Marica, lojtar i Schalke dhe Stuttgart u zu me dashnoren e tij e të dy provuan të fshihen nga kamera por kot, transmeton Gazeta Metro.

Ish reprezentuesi i kombëtares rumune Ciprian Marica e gjeti veten në qendër të një skandali pasi publikisht u zbulua kush dashnorja e tij.

E edhe më keq sihte se për këtë u brengos burri i dashnores që videon e tradhtisë bashkëshortore e publikoi në YouTube.

Xhirimi ishte bërë vitin e kaluar në një hotel në Cluj në Rumani, por tek para disa ditësh ka dalë në publik.

Kot provoi futbollisti Ciprian Marica të pashiste qetë situatën duke e lutur burrin ti jepte kamerën /gazetametro.net

Loading...