Home Kronika VIDEO/ I akuzuari për trafik droge arratiset nga salla e gjyqit, tre...

VIDEO/ I akuzuari për trafik droge arratiset nga salla e gjyqit, tre policë nuk e kapën dot

Një i akuzuar për trafik droge, në Britaninë e Madhe, ka arritur që të arratiset në mënyrë spektakolare nga salla e gjyqit.

Edhe pse në gjykatë kishte edhe forca policie, ai nuk e mendoi dy herë për të ikur. Në pamje shihet teksa vrapon në korridor dhe më pas zbret shkallët për të dalë jashtë.

Një nga policët hidhet nga shkallët për ta ndaluar, por më kot. Madje u dëmtua dhe përfundoi në spital.

Loading...