Home Bota Masakër në Paris, vriten 4 fëmijë dhe një grua nga e njëjta...

Masakër në Paris, vriten 4 fëmijë dhe një grua nga e njëjta familje, plagosen 5 të tjerë

Një ngjarje tragjike ka tronditur Parisin këtë të shtunë, ku 4 fëmijë dhe një grua nga e njëjta familje janë vrarë me thikë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një shtëpi në Noisy-le-Sec, ndërsa edhe 5 persona të tjerë janë plagosur.

Sipas mediave franceze, i dyshuari si autor i kësaj ngjarje vrau gruan e tij dhe dy fëmijët, si dhe dy nga nipat e tij.

Ngjarja dyshohet të ketë nisur pas një konflikti në një familje, e cila ishte me origjinë nga Sri Lanka.

Loading...
Previous articleDjali ha babain për 7 ditë me radhë në Serbi
Next articleMarrëdhëniet e komplikuara: Pse Izraeli mbështet Azerbajxhanin në konflikt me Armeninë?