Home Showbiz FOTOT: Modelja e famshme nuk i lë vend imagjinatës

FOTOT: Modelja e famshme nuk i lë vend imagjinatës

Ajo ka mbushur llogarinë e saj në rrjetet sociale me fotografi të veshura me të brendshme dhe selfie mahnitëse.

Dhe Demi Rose ngriti temperaturat të shtunën, derisa u shfaq me disa rroba banjo në Instagram.

Modelja 25 vjeçare i la pak imagjinatës derisa shfaqi format e saj në bikinet e vogla jeshile.

Loading...