Home Kronika Refuzoi të martohej me të, i riu e djeg të gjallë 20-vjeçaren

Refuzoi të martohej me të, i riu e djeg të gjallë 20-vjeçaren

Disa ditë më parë një i ri nga India ka dkehur për së gjalli një vajzë 20-vjeçare nga Vaishal në Bihar.

Ajo ndërroi jetë pasi nuk i mbijetoi plagëve që ai ia shkaktoi.
Familjarët bëjnë të ditur se arayeja e sulmit ishte pasi ajo refuzoi të martohet me të riun, Satish Raia.

Gulnaz Katuan ishte djegur për së gjalli në 30 tetor dhe ishte dërguar me urgjencë në spital në Patna, me mbi 75 për qind të lëkurës së djegur në trup.

Fatkeqsisht ajo nuk mundi ti mbijetonte plagëve të marra.
Videoja e rrëfimit të viktimës është bërë virale në rrjetet sociale, ku ajo thotë se Satish e kishte djegur për së gjalli derisa Vinai dhe Chandan e kishin ndihmuar të kryejnë këtë krim.

Loading...