Home Lajmet kryesore Darka super luks në Dubai, rrjeti plas në kritika dhe “meme” ndaj...

Darka super luks në Dubai, rrjeti plas në kritika dhe “meme” ndaj Ahmetajt me shokë (VIDEO)

Nuk është dashur shumë kohë që rrjeti të shpërthente ndaj videos së fundit të bërë virale, ku Arben Ahmetaj, Arbjan Mazniku dhe Endri Fuga shfaqen duke ngrënë një darkë supër luksoze në një nga restorantet më të famshëm në botë, si ai i Nusr-Et.

Ashtu siç mund të shihni edhe në disa nga “memet” më pikante, qendër e talljes është bërë ministri Ahmetaj, por nuk mungon edhe ironia ndaj ministres Balluku apo ndaj Fugës.

Por duhet thënë se personazh kryesor është padyshim Ahmetaj, i cili gjithmonë është qendër e vëmendjes nëpër “meme”

Loading...
Previous articleShokuese: 10 të sapolindur digjen në zjarr në një spital në Indi
Next articleBBC reportazh për shqiptarët në kampin ‘Al Hol’ në Siri: Gara për t’i shpëtuar nga kampi xhihadist! Sjell historinë e Eva Dumanit