Home Ballkani Edmond Llangozi, shqiptari që u vra mbrëmjen e pardjeshme në Athinë

Edmond Llangozi, shqiptari që u vra mbrëmjen e pardjeshme në Athinë

Top Channel ka siguruar foton e shqiptarit të vrarë mbrëmjen e djeshme në Athinë, Edmond Llangozi dhe u plagosën dy djemtë e tij si dhe një kamariere.

Sipas mediave greke, djemtë Anxhelo dhe Mihal Llangozi janë në gjendje të rëndë në spital. Sipas dëshmive të bëra në polici nga bashkëshortja e viktimës dhe autorit, sherri ka nisur për një mosmarrëveshjeje për një borxh financiar.

Ndërkohë mediat greke shkruajnë se është identifikuar autori i kësaj masakre, ai është një 54-vjeçar i cili fillimisht është konfliktuar fizikisht me viktimën dhe më pas ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar.

Mediat greke citojnë një oficer të forcave speciale tha se autori i masakrës së djeshme kishte për qëllim që të vriste të gjithë familjen para tij.

Loading...
Previous articleKopshtar në fabrikë kanabisi/ Shqiptari në Britani arrestohet në flagrancë
Next article“Dua të vdes, të vras veten”/ Nëna zbulon përdhunimin e së bijës nga babai shqiptar