Home Ballkani E rëndë në Mat/ Ndërrojnë jete brenda 24 orëve 2 vëllezër nga...

E rëndë në Mat/ Ndërrojnë jete brenda 24 orëve 2 vëllezër nga COVID-19

Dy vëllezër nga Mati kanë ndërruar jetë brenda 24 orëve si pasojë e Covid-19.

Viktimat janë Fatmir Domi 60-vjeç dhe Luan Domi 55-vjeç.

Ndërkohë nuk ka asnjë informacion nëse viktimat kanë patur sëmundje bashkëshoqëruese.

“Me hidhërim të thellë njoftoj vdekjen e babait tim Fatmirit 60 vjeç, i cili ndërroi jetë sot për shkak të këtij virusi të pabesë. Humbja e Fatmirit ishte një goditje e fortë dhe e papritur për fëmijët, bashkëshorten, mua, të afërmve dhe miqve” shkruan Ibrahim Domi, djali i viktimës.

Ndërsa 24 orë më parë ai njoftoi vdekjen e xhaxhait, po nga koronavirusi.

“Me hidhërim të thellë njoftoj vdekjen e xhaxhait tim të vogël Luanit 55 vjeç, i cili ndërroi jetë sot për shkak të këtij virusi të mallkuar. Largimi Luanit nga kjo jete la pas te ne pikëllim vëllezërit, 2 vajzat Sibora e Luvana, bashkëshorten Valbona, miqtë dhe të afërmit”.

Kryebashkiaku i Klosit Ilmi Hoxha, miq dhe të afërm kanë ngushëlluar familjen.

VIDEO bonus:

Loading...
Previous article“Karantina më bëri të ndjehem e izoluar muzikalisht”, Rita Ora rrëfen përjetimet gjatë izolimit
Next article“2 fëmijë në terapi intensive”, Eugena Tomini ngre alarmin: Janë ezauruar 75% e shtretërve