Home Bota Përleshje mes të dënuarve në 3 burgje, 50 të vdekur në Ekuador...

Përleshje mes të dënuarve në 3 burgje, 50 të vdekur në Ekuador (VIDEO)

Të paktën 50 të dënuar në Ekuador kanë mbetur të vdekur si pasojë e trazirave që shpërthyen sot në tre burgje.

“Aktualisht janë 50 të vdekur midis të dënuarve” gjatë trazirave në tre burgje në Guayaquil, Cuenca dhe Latasunga, tha policia./ Abcnews.al

Video bonus:

Loading...
Previous articleQëlloi 5 herë me thikë të dashurën greke, shqiptari në lot: Doja vetëm ta trembja, si është?
Next articleTjetër teori për Bill Gates: Bora në Teksas e krijuar prej tij dhe e rreme