Home Kultura Kinematografi “Basic Instinct”/ Sharon Stone jap lajmin: Filmi i njohur do të shfaqet...

“Basic Instinct”/ Sharon Stone jap lajmin: Filmi i njohur do të shfaqet përsëri, por me të gjitha skenat e plota (Video+18)

Sharon Stone në një intervistë me revistën australiane ‘A Current Affair’ foli për rishfaqjen e filmit “Basic Instict”.

Lajmi tashmë ka bërë xhiron e mediave dhe fansat e saj mezi presin të shohin përsëri filmin, i cili e bëri Sharon Stone simbolin seksual të kohës. Me rastin e 30 vjetorit të shfaqjes së tij të parë, filmi do të dalë përsëri, kësaj here duke përfshirë të gjitha skenat e papërshtatshme.

“Ata kanë vendosur të lëshojnë ‘Directors XXX cut” për 30 vjetorin e filmit dhe fatkeqësisht nuk mund të bëj asgjë për këtë”, tha aktorja, e cila kohë më parë tha se ishte mashtruar nga regjisori në mënyrë që të tregojë pikën e saj të diskutueshme në skenën legjendare këmbëkryq. Konkretisht, ajo përmendi që regjizori e këshilloi atë të hiqte të brendshmet, sepse ajo reflekton dritën e kamerës.

Pastaj ajo shtoi se dëshironte që ai të bënte diçka, por ishte e pamundur: “Ka rregulla të reja, por që kur kam bërë filmin, kështu që mos e zbato në rastin tim”. Sidoqoftë, ajo shprehu frikën e saj, sikur dikush mendon për planin, i cili u tregua atëherë pa lejen e saj, por ajo nuk e di se çfarë i kanë rezervuar kësaj herë regjizorët.

Versioni i ri i filmit nga StudioCanal do të jetë në dispozicion më 16 qershor në Francë, ndërsa ditën tjetër do të dalë në Australi dhe Zelandën e Re. Më 14 qershor do të jetë gjithashtu në dispozicion në Blu-ray dhe DVD në Angli, në 17 qershor në Gjermani.

Loading...
Previous article‘Non grata’ në SHBA, reagon Sali Berisha
Next articleNëna dhe djali u përdhunuan nga serbët, dëshmitë rrëqethëse: Ishin ushtarët e Arkanit