Home Bota Bie meteori në Itali: “Kush e gjen bëhet i pasur”? Njerëzit vërsulen...

Bie meteori në Itali: “Kush e gjen bëhet i pasur”? Njerëzit vërsulen në kërkim! (VIDEO)

Nëse jetoni në zonën ndërmjet Pratos dhe Pistoias, duhet ta dini se keni mundësinë të bëheni pjesë e një gjuetie të jashtëzakonshme meteori, shkruan gazeta italiane La Reppublicca. Mos prisnin të gjeni ndonjë masa gjigande të gurtë, sepse po të ishte e tillë do të kishte bërë dëme të konsiderueshme. Përgatituni më mirë për një gur të vogël, por me vlerë shumë të madhe shkencore, vazhdon e përditëshmja e njohur italiane.

Loading...
Previous articleGoditje e dyfishtë për Facebook: Gjiganti i mediave sociale ra pas akuzave të ish-punonjëses
Next articleBrenda anijes së gazit drejt Skocisë, kapen 12 shqiptarë në Spanjë